Kom jij het bestuur versterken?

Ons bestuur telt drie actieve leden: Trevor James, Marijke van Zoelen en Ariaan Witteveen. Deze drie hopen een vierde en misschien wel een vijfde persoon te verwelkomen, met wie zij samen de handen uit de mouwen kunnen steken. De belangrijkste taken van het bestuur zijn:

  • Toekomstvisie uitstippelen,
  • Lobby bij landelijke, provinciale en lokale overheid,
  • Gesprekken met financiers en andere partijen,
  • Versterken van samenwerkingsverbanden,
  • Representatie van Cooplink naar pers en bij bijeenkomsten,
  • Financiën bewaken,
  • Vierwekelijks overleg met de stuurgroep (1,5 à 2 uur).

Wil jij ons bestuur versterken? Je hoeft niet alles te doen. Vertel ons maar welke portefeuille bij jou past, waar jij je op wilt richten. Is dat het versterken van het netwerk van partnerorganisaties? Is dat de lobby bij overheden? Is dat de portefeuille scholing en kennisoverdracht? Zijn het meerdere portefeuilles? Stuur een mailtje naar info@cooplink.nl, we kijken uit naar jouw bericht.