Landelijke demonstratie Utrecht
Op 10 mei om 14:00 uur demonstreert de woonbeweging, een coalitie van huurdersorganisaties, bewonersgroepen en activisten, voor lagere huren.
Op 10 mei om 14:00 uur demonstreert de woonbeweging, een coalitie van huurdersorganisaties, bewonersgroepen en activisten, voor lagere huren.
Save the date!
Join this 75-minute dialogue that explores how CLTs are tackling climate challenges.
Join this learning session that will highlight key lessons from award-winning CLTs.
Ben je geïnteresseerd in gemeenschappelijk wonen? Neem een kijkje bij woongemeenschappen in het hele land!
Met rondleidingen, een wandelroute, kinder-circus-activiteiten en een Mini-Foomp-circusvoorstelling. Welkom!
Met bijdragen van professor Darinka Czischke (TU Delft), een netwerkorganisatie en drie co-housinggroepen bespreken we de barrières én drie essentiële pijlers voor de groei van collectief wonen: afstemming, data en verhalen.
Hoe kom je in deze tijd nog tot een betaalbaar ontwerp? Kan dat nog wel? Ontdek hoe!
Hoe kun je als wijkbewoner de positie 'baas in eigen buurt' innemen? Een verkenning.
Hoe activeer je de verbinding en onderlinge betrokkenheid in woongroepen op het moment dat deze wat is afgezwakt.
In Dublin vindt de vijfde editie van het ISHF plaats. Schrijf je nu in!
Op woensdag 25 juni is de allereerste Rotterdamse Dag voor Wooncoöperaties. RoCoCo en AIR nodigen alle Rotterdammers, geïnteresseerd in coöperatieve woonvormen, uit om op deze dag samen te komen en wooncoöperaties mogelijk te maken in Rotterdam. Want: samen wonen is de toekomst.