!Woon | Basiscursus wooncoöperaties Amsterdam
!Woon Nieuwezijdse Voorburgwal 32, AmsterdamEen basiscursus om startende Amsterdamse groepen op weg te helpen.
Een basiscursus om startende Amsterdamse groepen op weg te helpen.
Een tentoonstelling in Antwerpen over de stadsvilla als uitgangspunt om collectief wonen te bevorderen
Geïnteresseerd in een nieuwbouwkavel in Amsterdam? Vanavond deel 2 van een 5-delige training over de inschrijving in de kaartenbak van de gemeente.
Doe mee met de kennis-boost rond het thema "Collectieve woonvormen; inspirerende oplossingen voor actuele maatschappelijke vraagstukken"
Een informatieavond over de ontwikkeling van de Nieuwe Veemarkt, een duurzame stadsbuurt met mogelijkheden voor collectieve woonvormen
"Kunnen we in Wijk aan Zee een wooncoöperatie oprichten?" Praat mee!
Ontdek meer over de woonvorm 'Noabershof' in Hof van Twente!
Naar aanleiding van het boek Together: Ruimte voor collectief wonen en het initiatief BUUR organiseert AIR het panelgesprek ‘De coöperatieve stad.’
Stel al je vragen over de stap naar gemeenschappelijk wonen. Je krijgt antwoord van ervaringsdeskundigen!
Geïnteresseerd in een nieuwbouwkavel in Amsterdam? Vanavond deel 3 van een 5-delige training over de inschrijving in de kaartenbak van de gemeente.
Wat is collectief wonen? is het iets voor jou? Een informatieavond in Maastricht!
Wooncoöperatie WAES wil in Arnhem zo’n 60 duurzame wooneenheden bouwen. Iets voor jou? Kom dan naar deze bijeenkomst!