Webinar | Burgerparticipatie bij woonzorgvisie
Tips en tools voor een betere burgerparticipatie bij het ontwikkelen van de woonzorgvisie.
Tips en tools voor een betere burgerparticipatie bij het ontwikkelen van de woonzorgvisie.
In deze basiscursus van !Woon leer je meer over het opzetten van een wooncoöperatie.
Een nieuwe kennisdeelsessie, nu over samenleven als woongemeenschap. Doe mee!
Hoe koop je als bewonersinitiatief vastgoed aan voor maatschappelijk gebruik? LSA Bewoners vertelt je er meer over.
Ecodorpen Gelderland vertelt meer over haar plannen en de vereniging. Stel je vragen!
!Woon verstrekt belangrijke informatie, zodat woongemeenschappen het coöptatierecht kunnen behouden.
Een expo over collectieve woonvormen, georganiseerd door Architectuurwijzer. Van 2 juli t/m 31 oktober 2021, elke dag van 11 tot 23 uur.
Hoe kun je samen besturen en besluiten nemen in woongemeenschappen van 50-plussers? LVGO deelt kennis. Meld je aan!
De eerste zaterdag van juli is traditiegetrouw de internationale dag van de coöperatieven. Reden voor een feestje dus!
Maak kennis met de manier van wonen bij Woongemeenschap Eikpunt in Lent en ontmoet anderen die geïnteresseerd zijn in nieuwe woonvormen.
Hoe kunnen collectieve woonvormen bijdragen aan betaalbare woningen? Een online bijeenkomst voor medewerkers van gemeenten.
In deze basiscursus van !Woon leer je meer over het opzetten van een wooncoöperatie.